Opinie o roletach zaciemniających firmy MiniRolety

Moje stare rolety były już brudne i zniszczone, dlatego zaczęłam rozglądać się za zamiennikami. Po przeczytaniu kilku artykułów postanowiłam wybrać rolety dzień-noc. Opinie na ich temat były zachęcające. Skorzystałam z oferty firmy MiniRolety.pl, ponieważ spotkałam się z bardzo miłą obsługą klienta, która szybko wytłumaczyła mi wszelkie niewiadome i stworzyła indywidualną ofertę, polecam.

Roksana

Kiedy przychodzi lato, to jestem cała podenerwowana, ponieważ moje oczy bardzo słabo znoszą intensywne promienie słoneczne. Zawsze mam wtedy zaciągnięte zasłony, jednak nie były one dość efektywne, więc postanowiłam kupić wewnętrzne rolety okienne. Opinie zachęciły mnie do skorzystania z produktów sklepu MiniRolety.pl i nie żałuję, ponieważ dostałam je szybko, a montaż nawet dla mnie był prosty 🙂

Justyna

Otworzyłem swoje biuro w styczniu i wszystko było jak należy, jednak dopiero późną wiosną odczułem kłopot związany z wpadaniem światła do jego wnętrza. Promienie opierające się na monitorze komputera praktycznie uniemożliwiają pracę, a nie miałem nawet zasłon. Z tego powodu kupiłem rolety dzień-noc. Opinie były pochlebne, dlatego zamówiłem od razu cały komplet. Teraz jest dużo lepiej, polecam!

Adam

Mam małe mieszkanie, dlatego nagrzewa się niesamowicie szybko, co być może jest dobre zimą, ale latem można aż zwariować. Z tego powodu postanowiłam zaopatrzyć się w rolety okienne. Opinie moich bliskich skłoniły mnie do zakupu i nie żałuję ani złotówki! Teraz w lecie jest u mnie dużo chłodniej i mogę komfortowo przebywać w moim mieszkaniu, bo wcześniej uciekałam do znajomych 🙂

Katarzyna

Jestem dyrektorem szkoły prywatnej i w trosce o komfort moich uczniów i pracowników postanowiłem zakupić rolety. Okazało się, że dzięki nim nie tylko lepiej się uczy dzieciakom i pracuje nauczycielom, ale klasy wyglądają bardziej estetycznie. Do tego cena rolet nie jest bardzo wysoka, dlatego polecam każdemu. Do sali informatycznej polecam modele w 100% odcinające dopływ światła.

Robert